Konut Sigortası

Konut Sigortanızı yıllık Sadece 250 TL ödeyerek hemen yaptırabilirsiniz !

1En iyi
2Tam teminatlı
3Hızlı
4Konut Teklifi alın !
Tam kapsamlı Konut teklifi başvurusu yapın !
En iyi fiyatlı konut poliçenizi hemen satın alın.
Kredi kartına taksitli yıllık Sadece 250 TL

SİZİDE MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ ARASINDA GÖRMEK İSTERİZ

MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARI !

Birçok farklı firma ile çalıştım, kendilerinden bir defa sigorta başvurusunda bulunmuştum. Detaylı ve özverili çalışmaları ve bilgi sahibi işinin ehli personel davranışı nedeni ile trafik sigortası ve kasko sigortamı yaptırdım.

Hilal Temeltaş

Banka Müdürü

Sağlık Sigortası ile ilgili başvuru yaptım, bütçemi ve istediklerimi anlattım 5 farklı teklif sunuldu. Bilgili güvenilir her soruya dolu dolu cevap aldım, Aklımın köşesinde acaba kalmadan Sağlık Sigortamı yaptırdım tavsiye ederim.

Cansu TAŞKIN

Pilates Hocası

Kasko Sigortam ile ilgili başvuruda bulundum mesleğim soruldu, kaç yıldır mesleğe özel indirimler varmış ama bilgim yoktu sayelerinde mesleğime özel indirimlerin verildiği kasko tekliflerini aldım ve gönül rahatlı ile satın aldım.

Mert Demirbilek

Eczacı

Personel bilgisi, yapılan araştırma ve edindiğim bilgiler kasko ve trafik sigortamı nasıl satın alacağımı net öğrendim. Satış yapmadan önce ne satın aldığınızı anlamadan bırakmıyorlar gerçekten çok memnun kaldım.

Neşe Kendir

Emlak Danışmanı

Uzman Sigorta Danışmanları

17 Yıllık Sigorta tecrübemiz ile sizlere en iyi sigorta tekliflerini hazırlıyoruz !

Alanında uzman tecrübeli personelimiz sayesinde bütçenize uygun tam teminatlı avantajlar ile dolu sigorta poliçenizi hemen satın alabilirsiniz !